2016.05.26 versija 1.74.0.219x

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2016.05.26 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Atnaujinimų metu buvo taisomos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos. Apie DU srities naujinimus čia informacijos nedetalizuojame, jie yra atliekami pagal naudotojų incidentus. Informacija apie pakeitimus sistemoje pagal sritis


ATASKAITOS

  • Pataisytas sandėlio Perkėlimo operacijos spausdinys.

BIUDŽETAI

  • Patobulinta pirkimų kontrolė biudžeto vykdyme. Nuo šiol, pirkimų kontrolė ketvirčiais papildomai veikia tokiu principu:

Kontroliuojamas pirkimų faktas ir planas sąmatos kontrolės tipo lygiu (sąmata arba straipsnis, priklauso nuo požymio sąmatoje), bet kiekviename ketvirtyje, Reiškia pirmame ketvirtyje galima pirkti tik tiek, kiek yra suplanuota 1 ketvirtyje, 2 ketvirtyje galima registruoti pirkimų tiek, kiek liko nepanaudota 1 ketvirtyje ir kiek suplanuota 2 ketvirtyje, 3 ketvirtyje galima pirkti tiek kiek liko 1 ir 2 nepanaudoto plano pirkimams ir kiek suplanuota 3, 4 ketvirtyje galima pirkti, kiek liko nepanaudota ankstesniuose ketvirčiuose ir kiek suplanuota 4 ketvirtyje. Lygiai ta pati logika galioja ir kuriant naujas sąmatos versijas.

PIRKIMAI IR PARDAVIMAI

  • Pridėta galimybė prisidėti į pirkimo grąžinimo sąskaitą ir tas sąskaitas, kurios yra su statusu Apmokėta.