2014.01.28 versija 1.74.0.25x

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2014.01.28 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Šio atnaujinimo versija 1.74.0.25X.

Atnaujinimų metu buvo taisomos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos.

Apie DU srities naujinimus čia informacijos nedetalizuojame, jie yra atliekami pagal naudotojų incidentus.


Informacija apie pakeitimus sistemoje pagal sritis

APSKAITA

  • Pataisyta ataskaita "FR08_1 Kitos pajamos (10 VSAFAS, 2 priedas)". Anksčiau ataskaitoje visos sumos buvo rodomos su "-" ženklu. Dabar ataskaitoje duomenys rodomi teisingai. Generuojant ataskaitą nesurenkami duomenys ankstesnių metų skiltyje (2012), nes ataskaitos forma keitėsi, dėl to, ankstesnių metų duomenis reikia įsirašyti vartotojui.


DARBO UŽMOKESTIS

  • Pašalinta pastebėta klaida naujos formos ataskaitoje "Darbuotojų priėmimo forma 1 SD(5)" dėl kurios galėjo nesuformuoti kai kurių darbuotojų duomenų.


ŽEMĖS NUOMOS MOKESTIS

  • Atliktas sistemos pataisymas leisiantis patikslinti deklaraciją. Deklaracijos tikslinti neleido, nes sistemoje nebuvo suvesti 2014 metų tarifų konfigūracija. Dabar sistema tokio tikrinimo neatlieka ir tikslinti deklracija leidžia.
  • Ištaisyta sistemos klaida, kuri neleisdavo iš naujo sukurti delspinigių buhalterinės pažymos ir perdarytas sistemos funkcionalumas. Deklaracijoje yra matomas mygtukas [Generuoti buh. pažymą].
    1. Išstornavus buhalterinę delspinigių pažymą, vartotojui suteikiama galimybė delspinigius perskaičiuoti pakartotinai.
    2. Deklaracijos detalių lange skiltyje Delspinigiai aktyvuojamas mygtukas [Generuoti buh. pažymą]. Paspaudus šį mygtuką delspinigiais perskaičiuojami pakartotinai, tam pačiam laikotarpiui kaip ir stornuota buhalterinė pažyma. Delspinigių perskaičiavimui naudojama aktyvi tarifų konfigūraciją. Apie tai, kad naudojama aktyvi konfigūracija - vartotojas yra įspėjamas. (Jeigu aktyvia pažymėta ne tų metų konfigūracija, vartotojas privalo aktyvuoti reikiamą, tik tada tvirtinti veiksmą).
    3. Mygtukas tampa aktyvus tik tuo atveju, jei paskaičiuota delspinigių buhalterinė pažyma yra stornuota. Jeigu buhalterinė pažyma nėra stornuota, pakartotinai perskaičiuoti delspinigių tam pačiam laikotarpiui sistema neleis.